ГО Київське математичне товариство

Клімик Анатолій Улянович

Колишній член
Науковий ступінь: доктор фіз.-мат. наук
Вчене звання:
Emails:
Область інтересів:
Місце роботи:

Вибрані публікації:
  1. N. Ja. Vilenkin, A.U. Klimyk,
    Representations of Lie Groups and Special Functions
    Kluwer, Dordrecht, 1-3 (1991-1993)
  2. N. Ja. Vilenkin, A.U. Klimyk,
    Representations of Lie Groups and Special Functions: Recent Advances
    Kluwer, Dordrecht (1995)
  3. A.U. Klimyk, K. Schmudgen,
    Quantum Groups and Their Representations
    Berlin and New York, Springer, 1997
  4. П. И. Голод, А. У. Климик,
    Математические основы теории симметрий
    РХД, Москва (2001)
  5. N. M. Atakishiyev, A. U. Klimyk,
    On discrete q-ultraspherical polynomials and their duals
    J. Math. Anal. Appl., 306 (2005) 637-645