ГО Київське математичне товариство

Леоненко Микола

Член КМТ
Науковий ступінь: доктор фіз.-мат. наук
Вчене звання: професор
Emails: LeonenkoN@Cardiff.ac.uk
Лінки: домашня сторінка
Область інтересів: стохастичний аналіз, граничны теореми для випадкових полів, дробове числення, мультифрактальність, оцінки ентропії
Місце роботи:

Вибрані публікації:
  1. М. Леоненко,
    Four moments theorems on Markov chaos
    Ann. Probab., 47, no. 3 (2019) 1417-1446
  2. М. Леоненко,
    Limit theorems for weighted non-linear transformations of Gaussian processes with singular spectra
    Annals of Probability, 41, no. 2 (2013) 1088-1114
  3. М. Леоненко,
    A class of Renyi information estimators for multidimensional densities
    Annals of Statistics, 36, no. 5 (2008) 2153-2182