ГО Київське математичне товариство

Ловейкін Юрій В'ячеславович

Член КМТ
Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук
Вчене звання: доцент кафедри інтегральних та диференціальних рівнянь
Emails: y.loveikin@gmail.com, y.loveikin@knu.ua
Orcid: 0000-0003-4570-563X
Область інтересів: теорія збурень інтегровних гамільтонових та локально гамільтонових систем
Місце роботи:
  • доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київ, Україна

Вибрані публікації:
  1. Yu V Loveikin, I O Parasyuk,
    Theorem on perturbation of coisotropic invariant tori of locally Hamiltonian systems and its applications
    Nonlinear Oscillations, 8, no. 4 (2005) 487-512
  2. Yu V Loveikin, I O Parasyuk,
    Bifurcation of coisotropic invariant tori under locally Hamiltonian perturbations of integrable systems and nondegenerate deformation of symplectic structure
    Nonlinear Oscillations, 9, no. 2 (2006) 215-225
  3. Ю.В. Ловейкін,
    Збурення інваріантних торів, які розшаровують центральний многовид умовно інтегровних локально гамільтонових систем
    Математичний вісник Наукового товариства ім. Шевченка, 4 (2007) 177-192
  4. Yu V Loveikin, I O Parasyuk,
    Invariant tori of locally Hamiltonian systems close to conditionally integrable systems
    Ukrainian Mathematical Journal, 59, no. 1 (2007) 70-99
  5. Ю.В. Ловейкін,
    Стаціонарні точки твердого тіла з вібруючою точкою закріплення
    Науковий вісник Ужгородського університету. Серія: Математика і інформатика, 22, no. 1 (2011) 68-72