Члени КМТ

Полулях Євген Олександрович
Посада в товаристві: Член правління
Науковий ступінь: доктор фіз.-мат. наук
Область інтересів: маловимірна топологія, теорія шарувань
Місце роботи:
  • Інститут математики НАН України, Київ, Україна

Вибрані публікації:
  1. Є. Полулях, С. Максименко,
    Characterization of striped surfaces
    Proceedings of the International Geometry Center, vol. 10, no. 2, pp. 24-38, 2017.
  2. Є. Полулях, В. Шарко,
    Discretization of second Lyapunov method
    Qualitative Theory of Dynamical Systems, vol. 15, no. 1, pp. 157-180, 2016.
  3. Є. Полулях,
    Графы Кронрода - Риба функций на некомпактных двумерных поверхностях. I
    Укр. мат. журн., т. 67, No 3, с. 375—396, 2015.
  4. Є. Полулях,
    Графы Кронрода - Риба функций на некомпактных двумерных поверхностях. II
    Укр. мат. журн., т. 67, No 10, с. 1398—1408, 2015.

Додаткова інформація: